У Луцьку двічі оштрафували забудовника за відмову припинити будівництво

Через невиконання припису щодо припинення незаконного будівництва на проспекті Соборності, 22-Б, забудовник сплатив штраф у розмірі 130 тисяч гривень.

Як зауважив під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження 17 лютого начальник відділу архбудконтролю Юрій Маслюк, за час функціонування відділу, починаючи з 1 січня, провели 14 позапланових перевірок об'єктів будівництва і одну планову, - пише Район.Луцьк.

"На проспекті Соборності, 22-Б видали припис на зупинення будівельних робіт. Проте, будівництво не зупинили. Забудовник уже сплатив штраф у розмірі 130 тисяч гривень за невиконання припису. Минулого тижня на нього наклали повторний штраф у набагато більшому розмірі, який ще не сплатили", – зазначив Юрій Маслюк.

Начальник відділу також повідомив, що станом на 12 лютого зареєстрували 127 звернень щодо початку чи готовності до будівництва на території міста декларативного характеру.

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook.
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
17.02.2016 19:50
Переглядів379
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
Вибір редактора

Рейтинг