Підприємці Старого ринку сумніваються в об'єктивності рішень робочої групи

Луцькі підприємці, які працюють на ринку "Центральний", хотіли б мати більше своїх представників у складі робочої групи, яку створили для вирішення конфліктної ситуації через непродовження договори оренди земельної ділянки Волинській облспоживспілці.

Про це заявила приватний підприємець Тетяна Біскуп в ефірі ток-шоу "Протилежний погляд Live" на телеканалі "Нова Волинь".

Нагадаємо: у Луцькій міській раді вирішили утворити робочу групу, яка буде здійснювати діалог з підприємцями ринку. До її складу увійшли депутати, підприємці та представники виконавчих органів.

Зі слів Тетяни Біскуп, люди хотіли б, аби у складі робочої групи була однакова кількість підприємців і депутатів з посадовцями.

"На жаль, вийшло так, що там більше депутатів і посадовців міської ради", – зазначила вона.

Також Тетяна Біскуп розповіла, що, зважаючи на це, підприємці не розуміють, як вони зможуть працювати у складі робочої групи за таких обставин.

"Крім того, що люди, які делегували нам якісь повноваження, перелякані, люди не розуміють, як можна буде щось пропонувати і доходити якогось консесусу в тому випадку, коли людей, які ініціювали цю ситуацію, одразу є більшість. Мало того, що там депутати, які створили таке рішення, там, до всього щастя, ще є працівники апарату міської ради, які теж, як вважається людям, швидше всього пристануть на сторону влади", – зауважила вона.

Натомість заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради Олександр Рачков зазначив, що не чиновники формували цю комісію.

"Але з чисто практичної точки зору (оскільки я є головою або членом десятків робочих груп, комісій і колегіальних органів) можу заявити: чим більше членів робочого органу, тим проблемніша його робота, оскільки зібрати докупи велику кількість людей насправді дуже важко. А прийняти якесь рішення – взагалі неможливо!" – додав він.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
10.09.2017 13:11
Переглядів1408
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
15:21
10.09.2017
Олег
Люди працюють,а що влада зробила для них раніше доброго?Може чимось допомагала,А тепер гонять,бо один неукраїнець бачить на їх місці Познань чи Краків.
останні новини
22-05-2018 21-05-2018 20-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг