Це замовне очищення ринку під чийсь приватний інтерес, - луцькі підприємці

Знести торгівельні контейнери на ділянці ринку "Центральний", де не продовжили оренду, – найпростіший спосіб вирішення конфлікту.

Про це в ефірі ток-шоу "Протилежний погляд Live" заявив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради Олександр Рачков.

Зі слів посадовця, ситуація із земельною ділянкою, на яку продовжили оренду облспоживспілці ще на рік, досить непроста. За всі роки діяльності Волинської облспоживспілки на "правій" частині ринку вони мають на праві власності об'єкти нерухомого майна.

"Тому ставити їм питання про непродовження договору оренди є, як мінімум, економічно невигідно, не кажучи вже про те, що це порушуватиме інтереси територіальної громади, оскільки наявність об'єктів нерухомого майна на земельній ділянці зобов'язує власника використовувати земельну ділянку, а відсутність договору не дозволяє стягувати орендну плату", – пояснив Олександр Рачков.

Що стосується тієї частини ринку, де не продовжили договір оренди (ближче до замку) і території, де здійснює діяльність підприємець Любомир Пахолко (ліва частина вулиці Замкової), то, зі слів заступника міського голови, під час попередніх розмов неодноразово повідомлялось, що там не планується облаштовувати ринок.

"Знести контейнери – це найлегше... В місті Луцьку щодня демонтуються тимчасові споруди. Це з проблемами, це з судами, це з поліцією, зі скаргами і т.д., але менш з тим. Тому я й кажу, що це зробити легше за все. Але насправді намір є зробити так, щоб підприємці все-таки дійшли до того етапу, що біля Луцького замку ринку не повинно бути", – зазначив Олександр Рачков.

Натомість приватний підприємець Тетяна Біскуп зауважила, що наразі люди не бачать послідовних кроків міської влади у реалізації цього наміру.

"Зараз у людей склалась така ситуація, що це просто замовне очищення ділянки під чийсь інтерес", – заявила вона.

Проте Олександр Рачков назвав таке твердження абсурдним, оскільки на сьогодні ніхто навіть не висловлював якихось намірів щодо використання цієї земельної ділянки. І саме для мирного вирішення проблеми і пошуку компромісного рішення була створена робоча група, до складу якої увійшли депутати, підприємці та представники виконавчих органів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
09.09.2017 18:01
Переглядів1252
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
20:50
09.09.2017
Дарина
Палиця прект для чого робив?Ви думаєте ця людина копійку віддасть без своєї потенційної вигоди?А проект коштує грошей.
останні новини
22-05-2018 21-05-2018 20-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг