Підприємців із Центрального ринку порахують

Робоча комісія, яка повинна впорядкувати стосунки міської ради з підприємцями, які торгують на ринку, вирішила, що підприємців передусім потрібно облікувати.

Засідання групи відбулося 12 вересня. Нагадаємо, що Луцька міська рада вирішила відмовити у договорі оренди землі Волинській спілці споживчих товариств на частину землі. Щодо ще однієї ділянки, то оренду продовжили лише на рік і вирішили, що ринок потребує змін. Тож саме щодо підприємців, які торгують на землі, щодо якої винесли відмовне рішення, проведуть облік.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЧОМУ ПІДПРИЄМЦІ ЗІ СТАРОГО РИНКУ НЕ ХОЧУТЬ "ПЕРЕСЕЛЯТИСЯ" У РОВАНЦІ

Це потрібно для того, аби з'ясувати, хто ж є власником майна на ринку, тобто контейнерів. Підприємцям пропонують надати інформацію про власників майна, документи, які підтверджують умови оренди торгового місця, здійснення підприємницької діяльності, номер та площу контейнера. Документи буде збирати комісія.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: СТАРИЙ РИНОК У ЛУЦЬКУ: ЗАБРАТИ НЕ МОЖНА ЗАЛИШИТИ

Подібні дані хочуть запросити і в облспоживспілки.

Підприємців повинні про необхідність надання інформації повідомити до 22 вересня, а зібрати дані до 29 вересня.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
12.09.2017 12:30
Переглядів582
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-03-2018 19-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг