У Луцьку визначають, хто і за скільки розробить схему руху транспорту

Департамент житлово-комунального господарства Луцькради проводить тендер для розробки комплексної схеми руху транспорту в місті. Бюджет тендеру – 600 тисяч гривень.

Нині триває етап кваліфікації переможця. Серед претендентів три компанії. Представництво "Дорнієр консалтинг інтернешенал ГМБХ", яке запропонувало найнижчу ціну, було дискваліфіковане. Компанія запропонувала ціну не відповідно до технічного завдання та не надала усіх необхідних документів.

Київське ТзОВ "А+С Україна" запропонувало найнижчу ціну в 554388 грн. А Харківський національний дорожньо-транспортний університет міг би виконати роботи за 600 тисяч гривень, йдеться на порталі smarttender.biz.

Календарний графік виконання робіт визначений на 2017-2018 роки.

Зокрема, виконавець повинен обстежити транспортні потоки на магістральній вулично-дорожній мережі у період вересень-листопад 2017 року, обстежити пасажиропотоки громаського транспорту, розробити заходи по вдосконаленню організації дорожнього руху на ділянках і місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод, вузлах з транспортними затримками та біля ринків, надати пропозиції щодо вдосконалення світлофорного регулювання.

У технічному завданні також вказана вимога надати пропозиції щодо розвитку велосипедної мережі в місті, підземних переходів, зон відпочинку та заняття спортом, а також пропозицій щодо розширення зон зберігання та паркування автотранспорту, в тому числі на підходах до центральної частини міста, в житлових кварталах, вздовж магістральних вулиць біля об'єктів масового відвідування громадян.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
12.09.2017 18:50
Переглядів1112
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг