У луцькому "Промені" відбудеться благодійний концерт

Народний артист України Павло Дворський уже вдруге особисто підтримає будівництво храму УПЦ КП у Волновасі.

Цього разу він ініціював проведення у Луцьку благодійного концерту, кошти від якого використають на спорудження церкви у місті-побратимі обласного центру Волині, – інформує прес-служба Луцької міської ради.

Коцерт Павла Дворського відбудеться 18 вересня у приміщенні РЦ "Промінь". Кошти за квитки підуть на потреби гуманітарної місії, яку взялися реалізовувати на Донеччині волиняни. Початок концерту о 19:00 годині.

Загалом на будівництво проекту зібрали вже понад 2 мільйони 15 тисяч гривень, а необхідно в межах 5-ти мільйонів. Паралельно зі збором у Волновасі тривають роботи зі спорудження як церкви, так і гуманітарного центру з помешканням для священика на другому поверсі. У храмі залили фундамент і зводять дерев'яні стіни. І хоч не завжди з низки об'єктивних та суб'єктивних причин вдається вписуватися у графік, однак вже є видимі результати якісної спільної роботи громади Волині. А оскільки потреби у коштах все ще значні, то робоча група опрацьовує для втілення у життя ще кілька цікавих пропозицій, реалізація яких дозволить наповнити рахунки для завершення проекту в цілому, аж до благоустрою території. До збору коштів пообіцяли доєднатися і місцеві патріоти.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
14.09.2017 13:43
Переглядів1154
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-05-2018 22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг