Луцький хлібокомбінат №2 запускає потужності

Задля розвитку Луцького комбінату хлібопродуктів №2 цілісний майновий комплекс передано в оренду Чортківському комбінату хлібопродуктів.

Керівника Чортківського комбінату хлібопродуктів Петро Стефаняк озвучив плани щодо модернізації виробничих процесів на підприємстві, про співпрацю з керівниками господарств та в подальшому – розвиток експорту. Також зауважив, що велику увагу приділять лабораторіям. Про це повідомляє департамент агропромислового розвитку Волинської ОДА.

Підприємство орієнтовно за 2 тижні заготовлятиме зерно та розпочне його помол. Сою вже готові приймати, в подальшому – кукурудзу та соняшник.

Зберігання упродовж місяця буде безкоштовним.

Нагадаємо: раніше директор підприємства Вадим Гранюк, що на Луцькому КХП №2 досі існують чималі борги. За підрахунками станом на лютий 2017 року – близько півмільярда гривень. При цьому, потужності та майновий комплекс підприємства коштують значно менше. Губернатор Волині обіцяв, що порушить питання перед прем'єром Володимиром Гройсманом. Підприємство навіть планували ліквідувати через борги.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
18.09.2017 16:37
Переглядів594
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-03-2018 21-03-2018 20-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг