Луцький хлібокомбінат №2 запускає потужності

Задля розвитку Луцького комбінату хлібопродуктів №2 цілісний майновий комплекс передано в оренду Чортківському комбінату хлібопродуктів.

Керівника Чортківського комбінату хлібопродуктів Петро Стефаняк озвучив плани щодо модернізації виробничих процесів на підприємстві, про співпрацю з керівниками господарств та в подальшому – розвиток експорту. Також зауважив, що велику увагу приділять лабораторіям. Про це повідомляє департамент агропромислового розвитку Волинської ОДА.

Підприємство орієнтовно за 2 тижні заготовлятиме зерно та розпочне його помол. Сою вже готові приймати, в подальшому – кукурудзу та соняшник.

Зберігання упродовж місяця буде безкоштовним.

Нагадаємо: раніше директор підприємства Вадим Гранюк, що на Луцькому КХП №2 досі існують чималі борги. За підрахунками станом на лютий 2017 року – близько півмільярда гривень. При цьому, потужності та майновий комплекс підприємства коштують значно менше. Губернатор Волині обіцяв, що порушить питання перед прем'єром Володимиром Гройсманом. Підприємство навіть планували ліквідувати через борги.

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook.
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
18.09.2017 16:37
Переглядів393
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2017 15-10-2017
Вибір редактора

Рейтинг