Луцьких школярів вчили не бути наркоманами (фото)

"Ми здорові, бо ми свідомі!" – гасло соціальної програми депутата Луцької міської ради Андрія Покровського "МИ#SVIDOMI", яка покликана ознайомити підлітків із загрозами, які несуть вживання наркотичних речовин, алкоголю та тютюну, знову пролунає у всіх школах обласного центру Волині. Тепер ініціатива є одним із напрямків діяльності нещодавно створеного Громадянського Руху "Свідомі".

У четвер, 21 вересня, другий сезон антинаркотичних ток-шоу стартував для учнів 10-х класів Луцької спеціалізованої школи №1.

Ідея власними силами боротися із наркоманією в Андрія Покровського зародилася у квітні минулого року після того, як ділове видання Волині "Конкурент" опублікувало власне журналістське розслідування, яке продемонструвало, наскільки легко в Луцьку купити наркотики в Інтернеті.

Читайте також: ЗОЛОТІ ЧАСИ "БАРИГ": ЯК ПРАЦЮЄ РИНОК НАРКОТОРГІВЛІ НА ВОЛИНІ

"Найголовніший метод – це просвітницька діяльність. Ми хочемо донести людям, що це не модно, шкідливо і краще не вживати взагалі. В цьому навчальному році ми вирішили удосконалити та розширити нашу програму. Тепер ми розповідатимемо також про шкоду алкоголю та цигарок, які є цілком легальними, проте не менш небезпечними ніж заборонені законом наркотики", – зазначив куратор "МИ#SVIDOMI" Павло Павлюк.

Павло Павлюк

Ток-шоу завжди розпочинається з запитання: "Сильна вольова людина може з легкістю впоратися з будь-якою залежністю?". Учням роздають кульки, які вони кидають у спеціальні ємності, щоб проголосувати.

Після цього тренери швидко підраховують результат, оголошуючи його школярам. В цьому випадку погодилися з твердженням 22 підлітки, 29 – переконані, що вольова людина не зможе легко впоратися з будь-якою залежністю.

Далі упродовж всього ток-шоу тренери Андрій Ціховський, Валерій Петрович та Олександр Остапьовський пояснювали значення понять "наркотики", "наркоманія", "залежність", розповіли, які бувають види психоактивних речовин, дискутували про негативні наслідки вживання наркотичних речовин, алкоголю та тютюну, думали, яким чином замінити подібне несприятливе проведення часу.

Учні долучалися до процесу, давали відповіді на запитання, робили свої припущення та міркували, як суспільству перемогти наркоманію. Деякі школярі вражали своєю обізнаністю в темі та отримували за ініціативність заохочення у вигляді стильних значків "МИ#SVIDOMI".

На завершення учням повторно задали питання, яке звучало на початку. Цього разу 41 голос було віддано за те, що сильна та вольова людина не зможе впоратися з будь-якою залежністю, і лише 10 надалі вважають, що зможе.

Просто проаналізувавши результати, розуміємо, що робота, яку проводить команда мецената Андрія Покровського, – ефективна. А попереду – цілий рік просвітницьких ток-шоу у всіх школах Луцька. Безсумнівно, що за цей час чимало підлітків оберуть свідомий шлях та стануть успішними громадянами своєї країни.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.09.2017 20:30
Переглядів898
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг