У 2017 році у Луцьку спіймали майже сотню таксистів-нелегалів

Посадовими особами за період січень-серпень 2017 року у місті Луцьку виявлено та задокументовано 85 випадків надання послуг з перевезення пасажирів без відповідних документів, у тому числі перевезення пасажирів легковими автомобілями в режимі "легкового таксі" без наявності ліцензій.

Про це йдеться у відповіді управління Укртрансбезпеки у Волинській області на інформаційний запит "Конкурента".

У відомстві також повідомляється про те, що управлінням розроблений та погоджений Волинською облдержадміністрацією спільний "План проведення посадовими особами управління Укртрансбезпеки у Волинській області, Управління патрульної поліції м. Луцька, відділу Управління превентивної діяльності ГУНП у Волинській області заходів, щодо дотримання автоперевізниками вимог законодавства про автомобільний транспорт під час надання послуг з перевезення пасажирів автобусами та автомобілями в режимі легкового таксі" відповідно до якого, на території області здійснюються рейдові перевірки транспортних засобів за участю посадових осіб підрозділів поліції.

Так, за період січень-серпень 2017 року, інспекторами управління Укртрансбезпеки у Волинській області перевірено 278 транспортних засобів перевізників, що здійснюють перевезення пасажирів легковими автомобілями-таксі та легковими автомобілями на замовлення.

За результатами перевірок виявлено 65 перевізників-"нелегалів", складено 85 актів, винесено 65 постанов про застосування адміністративно- господарських штрафів на суму 47 770 грн, внесено 85 приписів про усунення виявлених порушень законодавства про автомобільний транспорт.

Разом з тим, при здійсненні заходів державного контролю інспекторським складом управління, відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, складено 21 протокол за результатами розгляду яких винесено 19 постанов про накладення адміністративного стягнення на загальну суму 1 258 грн, два протоколи направлені до суду для прийняття відповідного рішення щодо притягнення перевізників до відповідальності.

У відомстві запевняють, що питання дотримання перевізниками вимог чинного законодавства знаходиться під постійним контролем в управлінні Укртрансбезпеки у Волинській області.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: НЕЛЕГАЛЬНІ ТАКСІ У ЛУЦЬКУ: СХЕМИ, РИЗИКИ ТА НАСЛІДКИ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
22.09.2017 10:00
Переглядів872
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
13:15
22.09.2017
експерт
а всі, що на польських чи литовських бляхах похвалися в жито.
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг