Депутат хоче усунути Волинську облспоживспілку із Завокзального ринку

Фото: Руслан Пилипчук

Депутат Луцької міської ради Олександр Волинець пропонує створити комунальне підприємство, яке буде опікуватися Завокзальним ринком.

Для цього звідти необхідно усунути Волинську облспоживспілку. Про це стало відомо 19 лютого під час засідання постійної комісії міської ради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва.

Депутат повідомив, що спілка необгрунтовано підвищує орендну плату та підписує з орендарями торгових площ невигідні для них договори. Щоб вивчити це питання, він запропонував створити робочу комісію.

Підтримав обранця громади виконавчий директор асоціації "Бізнес Волині" Ігор Дильов, сказавши, що вже неодноразово піднімалося питання про погані взаємовідносини між керівництвом облспоживспілки та бізнесменами. Він попросив членів комісії грунтовно розібратися з цією проблемою, та порекомендував вислухати думку підприємців.

Своєю чергою, представниця Завокзального ринку Алла Сівак переконана, що орендодавці повинні підписати з ними договори до 2031 року, зважаючи на рішення Луцької міської ради. Активістка закликала юристів розглянути цю ситуацію.

Депутати продовжать обговорення цього питання на наступному засіданні комісії.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
19.02.2016 17:09
Переглядів614
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
08:04
20.02.2016
лЮДМИЛА жУКОВА
Комунальний ринок. Досить ХАПСПІЛЦІ обкрадати територіальну громаду міста Луцька. Земля є власністю тергромади і вона має приносити прибуток громаді , а не власникам ХАПСПІЛКИ.
останні новини
21-02-2018 20-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг