Про долю "Луцького спиртогорілчаного заводу" говорили у Києві

В Києві 18 лютого відбувся круглий стіл "Перспективи та особливості приватизації ДП "Укрспирт", який був ініційований Спеціальною контрольною комісією Верховної Ради України з питань приватизації.

Від Луцька в даному заході взяла участь робоча група у складі членів постійної комісії із питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, депутати Луцької міської ради Петро Нестерук та Сергій Шкода, член виконавчого комітету Луцькради Сергій Романчук.Про це "Конкуренту" повідомив заступник директора департаменту економічної політики Луцької міської ради Сергій Омельчук, який також брав участь у заході.

В ході засідання круглого столу відбулася дискусія, що всупереч проголошеному державою курсу на децентралізацію, державне підприємство спиртової та лікеро-горілчаної промисловості є централізованою структурою, основна маса податків та платежів якої залишається за місцем реєстрації ДП "Укрспирт" – у Броварах.

Враховуючи необхідність наповнення міського бюджету при збільшеному навантаженні на захищені статті видатків бюджету, робоча група від Луцької міської ради попросила посприяти:

- У поверненні Луцькому спирто-горілчаному комбінату статусу окремого підприємства з міцем реєстрації у Луцьку, шляхом внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України № 672 від 28 липня 2010 року "Про утворення Державного підприємства спиртової та лікеро-горілочної промисловості" в частині виключення Луцького спирто-горілчаного комбінату додатку 1 зазначеної постанови.

- При доопрацюванні проекту Закону України "Про особливості роздержавлення підприємств спиртової та лікеро-горілчаної промисловості", доповнити пункт 2 статті 4 розділу ІІ "Особливості приватизації та післяприватизаційна політика" наступним абзацом:

"покупець об'єкта приватизації зобов'язаний провести його реєстрацію за місцем фактичного розташування".

- У разі неможливості виконання пунктів 1 та 2, створити робочу групу, до складу якої включити представників міста Луцька щодо розділення ДП "Луцький СГК" на два підприємства, напрямами діяльності яких будуть:

- виробництво спирту;

- виготовлення алкогольних та інших напоїв.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
19.02.2016 19:02
Переглядів926
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
21:50
19.02.2016
Олександр Миколайович
Якщо працюють у Луцьку, нехай і податки сплачують у Луцьку.
останні новини
23-02-2018 22-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг