Лучани створили інтернет-ресурс про історію Волині

Нещодавно двоє лучан запустили інтернет-ресурс на історичну тематику, мета якого – розповісти історію Волині та допомогти волинянам знайти їхнє коріння.

За словами одного з ініціаторів проекту "Лодомерія" Артура Альошина, існує чимало польських та російських ресурсів, які подають історію Волинської області. А українських сайтів подібного спрямування – обмаль. Про це пише видання Хроніки Любарта.

"Досліджуючи історію великої Волині, зіткнувся з тим, що українських ресурсів з історії Волині вкрай мало. Їх нарахують максимум 5 штук, але вони не настільки якісні, якими б їх хотілося бачити…Виникла потреба створити якийсь ресурс, де можна було б вивчати історію Волині", – розповідає один з ініціаторів ресурсу.

"Його основна мета – вивчення генеалогії. Ми допомагаємо людям шукати своє коріння і вивчати родове дерево. Їм уже не треба буде багато самостійно шукати в інтернеті інформації. Всі основні посилання на архіви, джерела і багато іншого – у нас", – ділиться Артур Альошин.

Скріншот шапки сайту Lodomeria

Скріншот частини сайту Lodomeria

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
22.02.2016 09:59
Переглядів599
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг