Люди з інвалідністю: як піклується про них держава?

Люди з інвалідністю через обмеження у пересуванні постійно перебувають у процесі боротьби із навколишнім світом, який, на жаль, досить часто не пристосований до переміщення на візках.

Недосконалі або взагалі відсутні пандуси в магазинах, лікарнях, держустановах. Погані тротуари та дороги, будинки, які не обладнані спеціальними ліфтами, труднощі у працевлаштуванні та інтеграції у суспільство. Їхні проблеми кричущі та потребують посиленої уваги зі сторони влади та всіх громадян нашої країни.

Команда "Протилежний погляд Live" не захотіла стояти осторонь та зробила все можливе, аби глядачі змогли максимально відчути, як непросто повноцінно жити, будучи у чомусь обмеженим.

Дивіться просто зараз пряму трансляцію ексклюзивного випуску ток-шоу "Протилежний Погляд LIVE" на телеканалі "Нова Волинь", а також на офіційному сайті www.ПротилежнийПогляд.Укр.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
13.10.2017 19:45
Переглядів345
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
11-12-2017 10-12-2017 09-12-2017
Вибір редактора

Рейтинг