#Сім_сорок. Головне - розпочати будівництво, а все інше - потім

На останній сесії Луцькради депутати поділились на два табори: одні вимагали дати можливість забудовнику добудувати будинок, інші ж, навпаки, – були обурені тим, що почали будувати з порушеннями, продовжують будувати без потрібних документів і їм ще й давай оренду землі на 5 років.

Як не виправдовував забудовника депутат Євген Ткачук, що на початку будівництва оренда була, а потім щось пішло не так, все одно факт є фактом – забудовник сплатив штраф в 300 тисяч за будівництво з порушеннями, але досі не сплатив ще одного штрафу в 600 тисяч – за відсутність документів на зведення другої черги.

Чиновники міської ради кажуть, що будівельник має певний період часу, за який може заплатити тих 600 тисяч і "силувати" це зробити понад цей термін не можуть. Втім, не зважаючи на такого неслухняного забудовника, міська рада все ж з панського плеча дала добро на оренду ділянки на період у 5 років. Основні аргументи стосувались того, що будинок вже ж почали будувати і все одно рано чи пізно штраф заплатиться.

Заплатять штраф - то ж чудово, але чому мало кого бентежить те, що вже скоро по цілій неньці Україні стане гарною традицією – починати будівництво без усіх належних на те документів, будувати з порушеннями, за які приписуватимуть штрафи, і так далі?

Адже чи почалось будівництво з порушеннями містобудівного законодавства, чи ні, все одно в результаті будинок здадуть в експлуатацію, "бо ж вже ж збудувався". А тим часом читаю у мережі коментарі пересічних лучан, які розповідають про свої ходіння по муках, аби отримати дозвіл, щоб зробити добудову до балкона.

Детальніше читайте тут.

Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій. Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією.

Автор:Юлія Остапович
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
27.10.2017 07:40
Переглядів665
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
13:38
27.10.2017
лучанка
Тут муніципалам слабо провести демонтаж????????
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг