Міський центр зайнятості судиться із луцьким ПТУ

Луцький міський центр зайнятості вимагає у Луцького вищого професійного училища повернути кошти, які вони платили їхньому працівнику, як допомогу із безробіття.

Центр зайнятості декілька місяців платив допомогу по безробіттю людині в той період, коли суд поновив її на посаді, і ще й зобов'язав ПТУ виплатити зарплату за час вимушеного прогулу.

Про це йдеться в рішенні Господарського суду Волинської області від 27 жовтня 2017 року.

Центр зайнятості просив суд стягнути з державного професійно-технічного навчального закладу Луцьке вище професійне училище виплачені 9 531 гривень, як допомогу із безробіття.

Виявилось, що працівник був звільнений з посади заступника директора з навчально-виховної роботи луцького ПТУ ще в березні.

На початку квітня він звернувся до міського центру зайнятості задля пошуку роботи та подав заяви про надання статусу безробітного і про призначення виплати допомоги із безробіття.

У червні людина подала до центру зайнятості копію наказу від 13.06.2017 року про поновлення його на роботі на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи в ПТУ з 01.04.2017 року, виданого роботодавцем на підставі рішення Луцького міськрайонного суду Волинської області від 28.04.2017 року.

Відтак вийшло, що в той період, коли працівник був поновлений на роботі і отримував, відповідно, зарплату, він паралельно отримував допомогу із безробіття в центрі зайнятості.

На думку представника ПТУ звільнений працівник навмисне не повідомив Луцький міський центр зайнятості про рішення суду щодо його поновлення на роботі, аби отримувати і зарплату, і допомогу.

Таким чином людина отримувала і допомогу по безробіттю, і заробітну платню, згідно з рішенням суду.

Оскільки обов'язок з відшкодування виплаченої допомоги із безробіття в разі поновлення безробітного на посаді на підставі рішення суду покладається на роботодавця, позивач звернувся з позовом до суду.

Суд вирішив позов задовольнити повністю й стягнути з ПТУ на користь центру зайнятості майже 10 тисяч гривень, які були сплачені людині як допомога із безробіття.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
03.12.2017 15:00
Переглядів1044
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг