Коли округи без депутатів отримають з бюджету Луцька гроші на благоустрій

На виконання Програми підтримки ініціатив виборців територіальних виборчих округів, від яких не було обрано депутатів Луцької міської ради на 2018-2020 роки, у бюджеті на 2018 рік коштів не передбачили, але обіцяли віднайти їх наступного року.

Депутат Андрій Покровський поцікавився, коли в бюджеті міста на 2018 рік з'являться кошти на виконання ініційованої ним програми, яка передбачає фінансування округів без депутатів на суму 2,4 мільйонів гривень.

Це питання Андрій Покровський порушив 22 грудня під час розгляду проекту бюджету на 2018 рік на сесії Луцькради.

"Цього року мною була ініційована програма "Округи без депутатів". У бюджеті ми не бачимо коштів на виконання цієї програми. Я отримав відповідь, що кошти на це спрямують із надлишів. То коли це буде?" – поцікавився депутат.

Начальник департаменту фінансів та бюджету Лілія Єлова пояснила, що ці кошти передбачать на виконання програми після перерозподілу видатків бюджету в лютому 2018 року.

ЧИТАЙТЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ОКРУГИ БЕЗ ДЕПУТАТІВ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
22.12.2017 12:37
Переглядів477
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
25-05-2018 24-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг