Луцька мережа піцерій взяла участь у міжнародній виставці "Франчайзинг 2016"

Мережа піцерій "Тарантелла" представила свою модель апробованого і успішного бізнесу на ХІІ міжнародній виставці "Франчайзинг 2016" та міжнародному форумі технологій і обладнання для торгівлі "Індустрія торгівлі 2016".

Заходи відбувалися 23-25 лютого 2016 року у виставковому центрі " КиївЕкспоПлаза".

Учасниками стали також близько 100 компаній з України, Естонії, Італії, Литви, Молдови, Росії, Об'єднанних Арабських Еміратів та Сполучених Штатів Америки, які перезентували сучасне обладнання, рішення, технології та готовий бізнес.

Організатор події – компанія "Євроіндекс".

На виставці "Франчайзинг 2016" підприємці мали можливість придбати готовий бізнес і отримати абсолютно безкоштовно супровід під ключ. Було представлено понад 50 франшиз з України, Італії, Литви, Молдови, Росії, ОАЕ, США – нерухомість, громадське харчування, рітейл, турагентства, розваги, фітнес, аптеки, ломбарди, різноманітні послуги.

Насичена ділова програма охопила всі аспекти ведення бізнесу по франчайзингу. Та об'єднала 3 ключових формати: експозиція франшиз, освітня програма, консалтинг-центр.

Під час проведення виставки підприємці мали можливість знайти не тільки бізнес за смаком, але і, "не відходячи від каси", його повністю оснастити. Адже в експозиції форуму "Індустрія торгівлі", що проходила одночасно, постачальники та виробники демонстрували сучасне торгівельне обладнання і технології для магазинів всіх розмірів і форматів, холодильне обладнання, обладнання для власного виробництва в супермаркетах, для фаст-фуду і піцерій.

Виставка зібрала власників і керівників успішних, перевірених часом бізнесів: Anabel Arto, Globus Coffee, Casta, FreshLine, "З села!", "Львівські круасани", ломбарди "Добродар", "Комод", "Парус", "Наш край", мережу агентств "Соната", "Факультет-фарм", "Еко-лавка". Активно долучилися до події також молоді підприємці, які запропонували нові антикризові бізнес-концепції.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
03.03.2016 10:08
Переглядів649
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг