Із Луцькради хочуть звільнити трьох начальників

Фракція "Народного контролю" у Луцькраді вимагає звільнити начальника управління містобудування та архітектури Леоніда Герасимюка, його заступника Ярослава Матвіїва та керівника відділу охорони культурної спадщини управління культури Петра Троневича.

Проект рішення "Про висловлення недовіри і рекомендацію щодо звільнення посадових осіб Луцької міської ради" депутатська фракція підготувала на сесію, яка відбудеться 30 березня, – пише Волинське Агентство Розслідувань.

"У Луцьку є ряд будівельних майданчиків, роботи на яких ведуться без належної документації та з порушенням законодавства; Попри затверджений Генеральний план міста, будівництво ведеться хаотично; У різних районах міста проводяться будівельні роботи, що несуть загрозу життю мешканцям сусідніх будинків. На території міста розміщено чимало малих архітектурних форм, які не мають належних дозволів на їх встановлення та не сплачують жодних коштів у бюджет міста", – пояснюють у звернені, які є недопрацювання посадовців у сфері містобудування та архітектури.

Щодо проблем охорони і збереження культурної спадщини міста, депутати вказують на будівельні роботи, які ведуться з порушенням законодавства про збереження історичних пам'яток та вважають, що не належним чином відбувається збереження та консервація об'єктів культурної спадщини.

Тож фракція "Народного контролю" пропонує після звільнення цих посадовців міської ради, провести відкритий конкурс на вакантні посади.

"Вдасться залучити нових фахових спеціалістів, які розпочнуть роботу не лише з ліквідації проблем, але й запропонують місту системний підхід до уникнення таких ситуацій в майбутньому", – зазначають депутати.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
11.03.2016 12:47
Переглядів483
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-03-2018 23-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг