Соцслужба просить зарплату для бухгалтера

Луцький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді просить 28 тисяч із міського бюджету на оплату праці бухгалтеру.

Про це під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 23 березня повідомила начальник управління фінансів та бюджету Луцької міської ради Лілія Єлова, – інформує ІА Волинські Новини.

З її слів, установа просить міську владу надати їй кошти на оплату праці бухгалтера,адже Луцький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді гостро потребує створення такого робочого місця.

Однак, таке прохання викликало неоднозначну реакцію в депутата Луцької міської ради Сергія Були. Обранець громади засумнівався у тому, чи потрібно настільки малочисельному підприємству мати власного бухгалтера.

"Я не впевнений, що введення нової посади є доцільним. Також не впевнений, що варто створювати нове робоче місце за посадою бухгалтера, адже за станом на сьогодні систему подачі фінансових звітів дуже спростили. Загалом бухгалтер потрібен всього лиш для нарахування заробіних плат і ще декількох операцій. Тож ці функції можуть виконувати й бухгалтери з міськради, для яких така робота займе максимум 2 додаткові години в місяць", – зауважив обранець громади.

Проте луцькі обранці громади все ж підтримали питання про внесення змін до рішення міської ради "Про бюджет на 2016 рік".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.03.2016 11:08
Переглядів306
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-02-2018 18-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг