Лучан-контрактників заохочуватимуть грошовою допомогою

Для лучан, які пішли на контрактну службу з 1 січня 2015 року, виплачуватимуть одноразову допомогу у розмірі 5 тисяч гривень.

Першочергово пропонували забезпечити одноразову грошову допомогу тим, хто підписав контракт на службу в армії з 1 січня 2016 року. Про це йшлося 30 березня під час засідання сесії Луцької міської ради.

Начальник департаменту соціальної політики Луцької міської ради Лариса Боярин сказала, що є пропозиція забезпечити одноразову допомогу в розмірі 5 тисяч гривень, лучанам, які пішли на контрактну службу в армію з 1 січня 2016 року.

Читайте також: ЩЕ ДВА ВОЛИНСЬКІ РЕГІОНИ ПЛАТИТИМУТЬ КОНТРАКТНИКАМ ДОДАТКОВИХ 5 ТИСЯЧ

Однак депутат Луцькради Олександр Кравченко сказав, що це є трохи несправедливим рішенням.

"Я демобілізований, контрактник, і коли я підписував документ, то у нас не було жодної процедури. Щодо мене і моїх побратимів, то це несправедливо, якщо ми робимо підтримку тільки тим, хто підписував контракт із 2016 року", – сказав Олександр Кравченко.

Також депутат запропонував зробити таку ж одноразову грошову допомогу й тим військовим, які були демобілзовані і підписали контракт до закінчення особливого періоду.

Луцький міський голова Микола Романюк запропонував змінити дату на 1 січня 2015 року.

Депутати проголосували за це.

Довідково:

Можливість надання одноразової грошової допомоги розглядали у рамках змін до "Програми соціальних виплат у місті Луцьку на 2016–2017 роки дітям військовослужбовців, добровольців, волонтерів, які загинули, пропали безвісті або перебувають у полоні під час участі в антитерористичній операції або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих в зоні АТО".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
30.03.2016 17:36
Переглядів422
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-02-2018 22-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг