Луцький центр профспілок звільнили від сплати земельного податку

Навчально-методичний центр профспілок

Депутати Луцькради звільнили на три місяці Навчально-методичний центр профспілок від сплати земельного податку на зелену зону.

За цей період профспілкарі мають передати зону на баланс міста у статусі скверу. Це питання обговорювали під час засідання сесії Луцької міської ради 30 березня.

Директор профспілкового центру Галина Даниленко зауважила, що вони мають 1,6 гектара землі в постійному користуванні. Із них 1,3 – паркова зона. Профспілкарі просять депутатів звільнити їх від сплати земельного податку на цю ділянку і зберегти його, як зелену зону. Оскільки зі змінами в законодавстві їм не під силу "витягувати" таку сплату.

Натомість депутат Луцькради Тарас Шляхтич зазначив, що цю структуру не варто звільняти від сплати податку.

"Ми домовлялись, що звільняємо від сплати структури, які пов'язані з обороноздатністю країни. Проте держава в нас фактично не питає, чи може місцевий бюджет "тягнути", а просто передає повноваження. Тому вважаю недоцільним звільнення від сплати земельного податку" – сказав депутат.

Депутат Луцькради і голова "бюджетної" комісії Павло Данильчук зауважив, що нещодавно на засіданні комісії депутатам вдалось знайти компроміс щодо профспілок. Тоді ж було запропоновано звільнити профспілкарів від сплати податку на три місяці. Однак за цей місяць профспілки повинні зібрати всі необхідні документи, щоб передати цю зелену зону на баланс КП "Парки та сквери" і зробити ділянці статус скверу.

На думку депутата Луцькради Григорія Пустовіта, якщо цю зону передадуть на баланс комунального підприємства, то це буде додатковим навантаженням на бюджет міста.

Втім депутати проголосували за те, щоб звільнити профспілки від сплати земельного податку на три місяці.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
30.03.2016 18:32
Переглядів578
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-02-2018 19-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг