У Луцькраді закликають до розбудови міста за гроші ЄС

У Луцькій міській раді розглядають можливість залучення позабюджетних коштів завдяки Програмі транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна".

Про це стало відомо під час обговорення реалізації проектів в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна" у Луцькій міській раді 15 грудня.

Як повідомив перший заступник міського голови Тарас Яковлев, з 2016 року стартує нова Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна, в зону дії якої входить безпосередньо місто Луцьк. Саме тому органи місцевого самоврядування та різноманітні громадські організації уже запрошують до написання проектів, завдяки яким місто розвиватиметься значно швидше.

"Загалом, Європейська комісія анонсує, що на цю програму, яка діятиме 5 років, анонсують бюджет у 180 мільйонів євро. Це трохи більше, хоча й не набагато, від бюджету минулої програми, що закінчується у 2015 році. Пріорітетними напрямками є туризм, культурні проекти, інфраструктурні проекти, пов'язані з подальшою розбудовою зоопарку та паркових зон, екологія та все, що з нею пов'язане (екологічний транспорт, велодоріжки, озеленення), переробка та сортування твердих побутових відходів", - підкреслив Яковлев.

За його словами, наразі у міськраді є близько десятка напрацювань з різних проектів, однак повністю готових до обговорення чи представлення немає. Пояснює Тарас Яковлев це тим, що остаточні проекти з прописаними бюджетами будуть висунуті на Програму транскордонного співробітництва лише через два роки. Наразі ж у раді лише вивчають, які напрямки є пріорітетними, та ведуть переговори з партнерами-поляками.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
15.12.2015 17:50
Переглядів357
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
02:16
19.12.2015
Оксана
О ці вже мають практику вімиву грошей з грантів....
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг