За яких умов субсидію на новий термін лучанам призначатимуть автоматично

Якщо громадяни вже отримують житлову субсидію, але її термін закінчився у березні 2016 року, подавати нову заяву їм не доведеться.

Департамент соціальної політики здійснить розрахунок субсидії на новий термін автоматично. Для цього збиратимуть необхідну інформація без звернення громадян та прийматимуть рішення щодо призначення (не призначення) субсидії цим домогосподарствам, повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

Однак, якщо фактично кількість мешканців є меншою, ніж кількість зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, субсидію можуть призначити лише за новим зверненням на підставі рішення комісії.

Субсидію атоматично не призначатимуть на новий термін, якщо члени домогосподарства упродовж терміну отримання субсидії здійснили купівлю (оплату послуг) на суму, яка перевищує 50 тисяч гривень.

Заявнику необхідно у місячний термін повідомити департамент, якщо відбулися зміни:

  • у складі зареєстрованих у житловому приміщенні осіб та тих, хто фактично проживає; їх соціального статусу;
  • у переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання, виконавців житлово-комунальних послуг, про купівлю товарів або оплату послуг).
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
05.04.2016 15:15
Переглядів592
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг