У луцьких магазинах хочуть бачити більше місцевих товарів

У Луцьку пропонують збільшити кількість продукції місцевих виробників у торгівельних мережах міста.

Відповідну петицію 7 квітня на ресурсі Єдина система місцевих петицій опублікував Вячеслав Кондрахін.

Лучанин пропонує впровадити програму лобіювання інтересів місцевих виробників, які є платниками місцевих податків та роботодавцями.

"Умови співпраці з мережами для всіх постачальників однаково недешеві, ось тільки бюджети товаровиробників відрізняються. Нереально порівнювати бюджет "Пепсі" із бюджетом нашого місцевого виробника. Тому в супермаркетах так мало місцевих виробників, виняток становить, мабуть, тільки ковбасний відділ", - зазначив Вячеслав Кондрахін.

Отож, лучанин пропонує надавати місцевим виробникам пільгове місце у супермаркетах та гіпермаркетах на стандартних умовах співпраці без додаткових внесків. А їхні товари відзначати відмінним від інших цінниками із написом "місцевий виробник".

Також лучанин наголосив, аби такі заходи мали реальний вплив на ритейлерів, тобто була передбачена відповідальність за відмову.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
07.04.2016 16:10
Переглядів280
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-02-2018 20-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг