У статути луцьких ЖКП планують внести зміни

Більшість керівників ЖКП переконані, що їхні структури хочуть ліквідувати, однак в міськраді запевняють, що це не так.

Зі змінами в законодавстві є можливість встановлення ринкових відносин в системі послуг ЖКП. Про це розповів перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев 12 квітня на оперативній нараді у Луцького міського голови.

Він зазначив, що в рамках реформи ЖКГ в дію вступили законодавчі акти, які дають можливість встановлення ринкових відносин у системі послуг ЖКГ. Відповідно до цього закону, мешканці мають право шляхом зборів вибрати керівну компанію чи керівника їхнього житлового будинку. Цє є своєрідною спрощеною формою ОСББ.

"Мною надані доручення, щоб в оперативні терміни проінформувати керівників ЖКП. Це не означає, що ЖКП ліквідовуємо. Хоча здається, що керівники підприємств переконують своїх працівників, що нема сенсу добре працювати, адже їх все одно розженуть. Так от – це неправда.Чим якісніше ви надаватимете послуги, тим більше у вас є шансів, що люди вас оберуть керувати і доглядати за своїм будинком", - сказав Тарас Яковлев.

Також він додав, що для того, щоб підприємства могли встановлювати такі ринкові відносини, на травневу сесію ініціюватиме внесення зміни в статут ЖКП.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
12.04.2016 10:50
Переглядів335
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-01-2018 22-01-2018 21-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг