В "Електротермометрії" у Луцьку виявили численні правопорушення

На ПАТ "Електротермометрія" в Луцьку провели планову перевірку додержання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

З'ясувалося, що на підприємстві не виконано п'ять комплексних заходів підвищення існуючого рівня охорони за 2015 рік, – повідомили в ГУ держпраці у Волинській області.

"Працівники не в повному обсязі забезпечені спецодягом, спецвзуттям та ЗІЗ. На електроінструменті відсутні інвентарні номери та дати наступних перевірок. Не проведено перевірку електроінструменту. На верстаті відсутній захисний кожух абразивного круга. На свердлильному верстаті відсутні лещата. Відсутній акт розмежування ділянок обслуговування зовнішніх і внутрішніх газопроводів. Відсутній графік технічного обслуговування та ремонту систем газопостачання", – сказано у повідомленні.

У результаті перевірки та з огляду на виявлені порушення заборонено роботу та використання електроінструменту, верстату та свердлильного верстату. За виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто відповідальну особу.

Фахівці управління Держпраці видали керівництву Акціонерного товариства "Електротермометрія" обов'язковий до виконання припис із вказаними порушеннями вимог нормативно-правових актів і зобов'язали усунути порушення у строки, визначені законодавством України.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
12.04.2016 15:47
Переглядів552
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг