Луцькі активісти "лежали" під адмінсудом проти поновлення "ментів" (оновлено)

Луцькі громадські активісти влаштували "сидячо-лежачий" протест проти поновлення Волинським окружним адміністративним судом на посаду двох правоохоронців.

На мітинг зібралося близько десяти активістів, серед яких журналістка Марія Доманська, самооборонівці Сергій Рижков, Богдан Климчук, Олександр Ніколайчук.

Протестувальники сиділи перед входом суду із плакатами "Поновлення "ментів" це зрада", "волинські судді зливають реформу поліції".

Осторонь за дійством спостерігали представники ГО "Автомайдан України", зокрема Дмитро Василенко.

Зі слів протестувальників, вони зібралися через поновлення, згідно з рішенням суду за 12 квітня, на посаді двох правоохоронців Олександра Стрельчука та Олександра Ручина. Окружний адміністративний суд задовільнив позови екс-працівників поліції та визнав рішення атестаційних комісій щодо їх звільнення протиправними.

Як розповіла журналістка Доманська, комісія складалася із трьох правоохоронців і трьох громадських активістів, а тому її рішення не повинно викликати запитань щодо упередженості чи неправомірності вчинків.

"Оскільки ці люди були звільнені, вони не відповідали певним професійним, етичним чи іншим якостям", – каже активістка.

На 10 годину 13 квітня в адміністративному суді розпочнуть розгляд ще десяти справ правоохоронців, яких атестаційна комісія визнала непридатними для виконання службових обов'язків.

(оновлено). Згодом поблизу входу до суду з'явилося опудало, зі слів активістів, уособлення корумпованого судді, який нехтує реформою поліції.

Опудало судді перед входом до окружного адмінсуду

Опудало судді перед входом до окружного адмінсуду

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
13.04.2016 10:04
Переглядів953
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг