У Луцьку розкажуть, як вплинути на владу за допомогою інтернет-технологій

У Луцьку відбудеться треніг на тему "Особливості роботи з платформами е-демократії та інструментами е-врядування".

Під час заходу розкажуть, як користуватися найбільш дієвими інструментами впливу на владу. Тренінг відбудеться 21 квітня в антикафе "Innerspace" (вул. Паркова, 5). Триватиме він з 10:00 до 18:00, – повідомляють організатори.

Тренери розкриють суть поняття "інструменти е-врядування" та ознайомлять із правилами використання місцевих петицій, платформи "Відкрите місто" з найбільшою користю для себе та міста/області тощо.

За принципом "мозкового штурму" учасники тренінгу розроблятимуть нові ідеї впливу на владу.

Вітається участь ІТ-спеціалістів. Участь у тренінгу безплатна. Для реєстрації просимо заповнити анкету.

Захід відбувається в рамках програми "Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади" (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа, Фондом InnovaBridge у партнерстві з Державним агентством з питань електронного врядування.

Регіональними партнерами програми у Волинській області з реалізації копоненту "Е-Демократія" є ВОГО "Фонд місцевого розвитку" та ЛМГО "Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
20.04.2016 14:38
Переглядів348
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-01-2018 18-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг