Як на Великдень курсуватиме транспорт у Луцьку

Зважаючи на щорічне збільшення пасажиропотоку у Великодні свята, особливо до міського кладовища у Гаразджі, транспорт курсуватиме частіше.

Відповідне розпорядження підписав міський голова Луцька Микола Романюк.

У ніч з 30 квітня на 1 транвя (з 24:00 до 06:00) перевезення пасажирів тролейбусами відбуватиметься за маршрутами:

  • №1 "Бенделіані - Драмтеатр" – 2 од.,
  • №3 "Лісництво - Драмтеатр" – 1 од.,
  • №4 "Львівська – Залізничний вокзал" – 1 од.,
  • №5 "Дубнівська – Гордіюк" – 1 од.,
  • №8 "ЦУМ – Гордіюк" – 1 од.,
  • №9 "ЦУМ – Гордіюк" – 1 од.,
  • №15 "ЦУМ – пр-т Молоді – ЦУМ" – 2 од.,
  • №15-а "ЦУМ – пр-т Молоді – ЦУМ" – 2 од.

8 травня (у провідну неділю) забезпечать роботу восьми тролейбусів за маршрутом №7 "Залізничний вокзал – с. Гаразджа" та чотирьох автобусів за маршрутом "Конякіна - Гаразджа (кладовище)", які курсуватимуть у прямому та зворотному напрямках вулицями та проспектами: Конякіна, Гордіюк, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська (місця міжзмінного відстою на вул. Конякіна та в с.Гаразджа, біля кладовища).

Для перевезень з 29 квітня до 1 травня і з 6 травня до 8 травня залучать додаткові транспортні засоби (до 20-ти одиниць) за автобусним маршрутом №3 "Гаразджа (кладовище) – Госпіталь".

Забезпечать рух одного автобуса за маршрутом №9 "Теремнівська – с. Рованці (церква)" в ніч з 30 квітрня на 1 травня (з 2:.00 до 06:00).

ТзОВ "Санрайз" (Девіцький Ю.І.) рекомендуватимуть залучити чотири автобуси, ФОП Ореховському П.О. - два автобуси для перевезень за маршрутом "Конякіна - Гаразджа (кладовище)", який курсуватиме в прямому та зворотному напрямках вулицями та проспектами: Конякіна, Гордіюк, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська (місця міжзмінного відстою на вул. Конякіна та в с.Гаразджа, біля кладовища).

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
27.04.2016 11:23
Переглядів802
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг