Луцькрада вимагає в Авакова "присікти" наркоторгівлю

Депутати Луцькради Петро Нестерук та Андрій Покровський
Фото: Руслан Пилипчук

Депутат Луцькради Андрій Покровський підготував звернення до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з вимогою вирішити проблему щодо продажу наркотиків через інтернет.

Андрій Покровський хоче організувати масштабну антирекламу наркотиків, а також залучити спеціалістів, які розказжуть молоді про шкідливість вживання наркотичних засобів. Про це він розповів під час сесії Луцької міської ради 27 квітня.

Андрій Покровський попросив колег підтримати його звернення до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова щодо заходів, спрямованих на боротьбу з незаконним обігом наркотичних засобів через інтернет.

"Інтернет доступний кожному, але, на жаль, не всі використовують його за призначенням. Мене дуже збентежили журналістські розслідування, з яких стало відомо, що через мережу можна купити наркотики. Правоохоронні органи не мають можливості боротись з цією проблемою, тому я вирішив звернутись до міністра, щоб на законодавчому рівні розпочати вирішення цієї проблеми. Особисто я зі своєю командою планую розпочати масштабну боротьбу проти наркотиків – це їхня антиреклама та поширення інформації серед молоді про шкідливість наркотиків. Можливо, це буде громадська організація, яка також буде боротись з розповсюдженням наркотиків", - сказав Андрій Покровський.

Депутат Луцькради Ігор Поліщук сказав, що повністю підтримує проект рішення, оскільки в місті варто більше уваги приділяти пропаганді здорового способу життя.

Проект рішення підтримали 40 депутатів.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЗОЛОТІ ЧАСИ "БАРИГ": ЯК ПРАЦЮЄ РИНОК НАРКОТОРГІВЛІ НА ВОЛИНІ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
27.04.2016 12:25
Переглядів746
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-11-2017 21-11-2017
Вибір редактора

Рейтинг