Будівництво прокурорського "міні-готелю"в Луцьку "заморозили", ледве розпочавши

Реконструкцію адмінбудівлі прокуратури Волинської області на вулиці Винниченка, 19 у Луцьку, яку мали завершити до кінця 2017 року, припинили більше двох років тому.

Про це свідчить документація, яку отримало ділове видання "Конкурент" у відповідь на запит.

Зауважимо, що свого часу будівельні роботи у приміщенні за головною будівлею волинської прокуратури викликали жваве обговорення у медійних колах. А все тому, що, по-перше, на будівництво планували залучити чималеньку суму – 6 471 388, 57 гривень – із державного бюджету. А по-друге, в адміністративній будівлі хотіли створити два спальних номери, розрахованих на трьох та двох чоловік відповідно. Такий собі міні-готель. Тендер на будівництво виграло ПАТ "Луцьксантехмонтаж № 536".

У документації конкурсних торгів від 17 червня 2013 року навіть чітко прописано, які меблі повинні були закупити для цих кімнат: по п'ять ліжок, тумб, м'яких крісел та гардеробів, а також дві тумби для телевізорів.

Окрім цього, у будівлі планували обладнати буфет, два кухонні приміщення із рукомийниками та продуктовими комірчинами, а також кабінет для прийому маломобільних груп населення. Все це на першому поверсі. Другий і третій поверхи повинні були займати офісні приміщення. А на четвертому хотіли створити залу засідань.

Планувалося, але не сталося

Згідно з офіційною звітністю, від вересня 2013 року (початку будівельних робіт) до кінця квітня 2016 року було підписано лише один акт на будівельні роботи із сукупними витратами у розмірі 496 500 гривень. Йшлося, зокрема, про реконструкцію стін, перегородок, покрівлі та встановлення вікон.

Це завдання розпорядник виконав. А от подальші роботи, як зазначають у прокуратурі, "заморозили". Причиною стало припинення фінансування унаслідок постанови Кабінету Міністрів № 65 від 1 березня 2014 року про економію державних коштів. Згідно з нею, кошти з бюджету виділяють лише на приміщення, які перебувають в аварійному стані. Будівля на Винниченка, 19 такій класифікації, очевидно, не підлягає.

Що ж, мабуть, представникам прокуратури найближчим часом не доведеться погостювати в номерах адмінбудівлі прокуратури Волинської області. А от коли роботи будуть відновлені і чи будуть взагалі, судити важко.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
29.04.2016 21:01
Переглядів910
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
09:00
30.04.2016
ексгібіціоніст
Шо, не получілось зробити гніздо разврату в стінах прокуратури, да?
останні новини
23-01-2018 22-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг