Волинським підприємствам заборонили вивозити гілля на полігон у Брище

Волинським підприємствам, установам та організаціям заборонили вивозити гілля та деревину на полігон твердих побутових відходів у селі Брище Луцького району.

Про це зазначено в розпорядженні Луцького міського голови Миколи Романюка від 4 квітня 2016 року "Про заборону вивозу гілля та деревини".

Причиною такого рішення стало забезпечення належної експлуатації полігону твердих побутових відходів.

"Не приймати на полігон гілля та деревину, а також тверді побутові відходи, з яких не відібрано деревину. Організувати прийом гілля та деревини ... відповідно до тарифів, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради від 22.04.2015 № 205-1 "Про тарифи на послуги, що надаються Луцьким спеціальним комунальним автотранспортним підприємством "Луцькспецкомунтранс", для подальшої переробки", – сказано у документі.

Тож гілля та деревину, а також тверді побутові відходи, із яких не відібрано деревину, у Брище не прийматимуть. Натомість новим пунктом прийому стане станція перевантаження твердих побутових відходів у Луцьку на вулиці Трункіна, 7.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
04.05.2016 17:55
Переглядів605
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-05-2018 23-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг