У Луцьку планують створити Youth Hub

Центр для роботи громадських молодіжних організацій формату Youth Hub хочуть створити у Луцьку.

Заклад має перерости з "Молодіжного центру", який нині має маленьке і тісне приміщення, – повідоиляє Громадське. Волинь.

Керівник Центру Захар Ткачук розповідає, що нинішнє приміщення, яке надає місцева православна церква вже не задовільняє усіх потреб молодіжних організацій. У приміщенні розміром 30 квадратних метрів нормально проходять збори організацій або круглі столи. Але воно непридатне для організації тренігів, форумів або інших масових заходів. Втім потреба у приміщенні для таких заходів стає актуальнішою. Тож молодіжні організації розпочали пошуки приміщення, яке б слугувало новим в області молодіжним центром.

Ткачук каже, що зверталися до багатьох представників влади, але в приміщеннях були нюанси. Серед вимог є: розміщення на 1-му поверсі (для легкодоступності, зокрема і для людей з обмеженими можливостями), недалеко від центру (для зручного доїзду), велика площа. Таке приміщення знайшлося на вул. Винниченка, 67 у Луцьку. Щоправда, наразі воно опечатане депутатською комісією, адже колишній орендар заборгував обласній раді велику суму грошей за використання.

Близько 20-ти організацій звернулися до голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці та до депутатів, аби ті таки посприяли у створенні так званого хабу. Уже є підготовлений проект рішення, який мають подати на розгляд ради. Цим рішенням рада має дозволити "Молодіжному центру" отримати приміщення за пільгову плату (1 гривня) й розпочинати там роботи щодо оснащення приміщення під задуманий проект.

Youth Hub передбачає простір для громадських організацій, які зможуть безкоштовно використовувати приміщення для своїх заходів з метою комунікації, напрацювання ідей, розвитку та відпочинку активної молоді. Щоправда, Ткачук уточнює, якщо будуть активісти старшого покоління, для них приміщення буде також у вільному доступі до використання.

Довідка:

Хаб (від англ. hub — центр діяльності), одночасне місце для роботи, відпочинку, проведення заходів, тощо.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
05.05.2016 08:16
Переглядів321
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг