На дорозі "Луцьк–Львів" вкладають верхній шар асфальту

Ремонті роботи на дорозі "Луцьк-Радехів-Львів" відбуваються згідно з графіком.

Як і було заплановано, вкладання вирівнювального шару вже завершено, тож розпочинаються роботи наступного етапу – вкладання верхнього шару, на який наноситиметься розмітка, – повідомили у відділі інформаційної політики Волинської ОДА.

Актуальним наразі є питання встановлення автобусних зупинок та павільйонів, позаяк, як зазначив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, вже пролунав шквал критичних зауважень щодо декількох встановлених конструкцій.

Одним із основних, на його думку, повинна бути наявність пандусів для заїзду людей із обмеженими можливостями.

Окрім цього, врахувати також потрібно і всі зауваження, що виникли під час виконання перших етапів робіт, а саме фрезерування і вирівнювання.

Як відомо, 5 квітня цього року відбулось відкриття тендерних пропозицій ще на шість ділянок, договори на виконання робіт яких нещодавно підписані. Відповідно незабаром розпочнуться роботи наступного етапу, зокрема від адміністративного кордону області. Тож варто зазначити, що незабаром розпочнуться ремонтні роботи і в місті Горохів.

Саме тому вже за виконаними роботами повинен бути проміжний, технічно-фінансовий звіт.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
05.05.2016 13:52
Переглядів595
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-02-2018 17-02-2018 16-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг