Луцьке підприємство говорить про «необґрунтовано високу» плату за землю

ПП "Реммеблі" у своєму зверненні до депутатів Луцької міськради нарікає на надто високу ставку плати за землю та застерігає, що це може призвести до подорожчання товарів та послуг.

Зі слів депутата Євгена Ткачука, у зверненні ПП "Реммеблі" йдеться про те, що плата за землю земельних ділянок, що перебувають у власності підприємства ПортCity, є необґрунтовано високою і була збільшена в 4-5 разів, - інформує ІА "Волинські Новини".

Автори звернення пишуть, що проаналізували рішення міських рад інших міст щодо цього питання, з'ясувавши, що ставки не перевищують 1% від нормативної оцінки вартості земельної ділянки. Представники підприємства застерігають, що їм доведеться підвищувати ціни на більшість послуг, що обернеться подорожчанням для орендарів приміщень та у кінцевому результаті до підвищення вартості товарів для споживачів.

Начальник управління земельних ресурсів міської ради Сергій Шабала зауважив, що це питання стосується наповнення дохідної частини бюджету міста. Рішення про ставку земельного податку приймали для всіх підприємств та установ міста, в тому числі, такого цільового призначення, як у ПП "Реммеблі". Він наголосив, що не можна для одного підприємства знизити цю ставку, а, наприклад, для ТЦ "Варшавський" залишити її на рівні 2%. Ставки плати за землю визначені Податковим кодексом у межах від 1 до 3%. Минулоріч ставка становила 1% для всіх власників,а цьогоріч у рамках децентралізації місцевим радам надали повноваження встановлювати відсоткові ставки від 1 до 3%. Для всіх закладів оптової та роздрібної торгівлі за земельні ділянки,які перебувають у власності, ставка визначена на рівні 2% від нормативної оцінки вартості земельної ділянки. Посадовець зазначив, що не бачить підстав для зменшення цієї ставки для одного підприємства.

Його позицію підтримали члени комісії.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.12.2015 13:41
Переглядів374
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-03-2018 18-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг