У Луцьку хочуть відновити забуті фестивалі

Фото з «Ночі в Луцькому замку»

Луцькі депутати відправили на доопрацювання "Програму фінансування культурно-мистецьких та культурологічних заходів у місті Луцьку на 2016 рік", оскільки "вона щороку одна й та ж".

Як підкреслила під час засідання постійної комісії міської ради з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму 21 грудня депутат Наталія Бунда, в управлінні не працюють над розвитком програми й не пропонують нових ідей.

Найбільше обурило членів комісії те, що у програмі відсутні фестивалі, які раніше проводилися в місті - це "Ніч у Луцькому замку", "Меч Луцького замку" та "Поліське літо з фольклором".

"Хотілося б у цьому переліку обов'язково бачити "Ніч у Луцькому замку", "Меч Луцького замку" (це фестиваль, який має відбуватися восени) та, бажано, "Поліське літо з фольклором". І ще пропоную вам придумати якийсь фестиваль на весну, щоби в нас кожного року відбувалася повномасштабна подія, що приваблювала б до Луцька туристів", - підкреслила Бунда.

Своєю чергою, начальник управління культури Тетяна Гнатів зазначила, що "Ніч у Луцькому замку" проводився за рахунок інвесторів, а не за бюджетні кошти. Власне й тому деякі фестивалі уже не проводяться.

Загалом на культурно-мистецькі заходи у місті запланували більше 900 тисяч гривень.

Члени комісії запропонували доробити програму та передбачити в ній кошти на фестивалі, орієнтовані на презентацію Луцька серед туристів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.12.2015 17:09
Переглядів669
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-03-2018 19-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг