ПриватБанк запрошує студентів на роботу із 4-тисячною зарплатнею

ПриватБанк розпочав набір працівників до контакт-центру, заробітня плата яких становить 4 тисячі гривень.

Працювати оператором в контакт-центрі можуть молоді люди без досвіду роботи, – повідомляє прес-служба ПриватБанку.

Представники одного з найбільших комерційних банків України зустрілись зі студентами-економістами СНУ імені Лесі Українки, де розповіли про можливості працевлаштування, кар'єрного росту в банку, оплату праці, інноваційні технології еквайрингу, сучасні банківські послуги, які полегшують життя молодим людям, купівлю залізничних квитків, оплату за навчання.

"Онлайн-практика ПриватБанку дозволяє студентам будь-яких спеціальностей із будь-якої точки світу пройти практику та отримати сертифікат - офіційний документ, який можна пред'явити у виші, Спудеїв із хорошими та кращими результатами відразу зараховують до кадрового резерву зі 100% шансами отримати роботу" – розповіла керівник напрямку "Роздрібні продажі" Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Вікторія Корнієнко.

За словами прес-служби банку, спеціаліст із обслуговування клієнтів одержує 5,6 тисяч гривень, менеджер із обслуговування корпоративних клієнтів – 7,7 тисяч гривень. А керівник відділення – 10,5 тисяч гривень.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
22.12.2015 09:01
Переглядів684
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-03-2018 19-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг