Волинь використовує близько 30 % своїх енергоресурсів

Начальник управління житлово-комунального господарства ОДА Андрій Пиріг

Волинська область використовує 30 % енергоресурсів, які виробляє.

Про це на комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв'язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства 17 травня повідомив начальник управління житлово-комунального господарства ОДА Андрій Пиріг.

"У нас є програми використання лісових ресурсів, соломи, енергетичної лози та інші. Волинь може навіть експортувати ці ресурси. Їх є достатньо. І це не тільки лісовий ресурс. Ми фактично використовуємо 30 % з того, що маємо", – заявив Андрій Пиріг.

Службовець звернувся до комісії із проханням прискорити внесення змін до Регіональної програми підвищення енергоефективності Волинської області на 2011–2020 роки.

Як розповів Пиріг, програма є багатогалузевою, до неї постійно вносять зміни.

Її суть полягає у термомодернізації житлового сектору, бюджетних установ, газозаміщення, енергомоніторингу, переводу котелень та інших заходів.

Зі слів Андрія Пирога, залишився лише один крок для того, щоб залучити інвесторів, – створити обласну комісію. Посадовець запропонував незабаром провести одну комісію, присвячену суто питанню програми підвищення енергоефективності..

Члени комісії одноголосно підтримали рішення затвердити зміни до цієї програми.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
17.05.2016 15:35
Переглядів420
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг