Скільки грошей вже "закатали" в дорогу Луцьк-Львів

Вартість виконаних ремонтних робіт на ділянці Луцьк–Львів складає уже 100 мільйонів гривень.

Про це на комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв'язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства 17 травня повідомив заступник з експлуатаційного утримання автомобільних доріг Служби автомобільних доріг у Волинські області Юрій Ришкевич.

Він розповів, що на сьогодні профінансовано 51,5 мільйона гривень із запланованих 93 мільйонів. Посадовець висловив сподівання, що кошти добавлять уже на наступній сесії обласної ради, яка відбудеться 19 травня.

Директор департаменту інфраструктури ОДА Ігор Мирка повідомив, що у 2016 році 18,5 мільйона гривень на ремонт доріг виділила обласна рада. Ще 18,5 мільйонів було отримано з місцевих бюджетів.

Також у Програмі розвитку інфраструктури вдалося залучити 15 мільйонів гривень з державного бюджету.

За інформацією Юрія Ришкевича, на ремонт волинських доріг у цьому році заплановано 140 мільйонів з державного бюджету: 58,227 мільйона на поточний, середній ремонт та 81 мільйон на експлуатаційне утримання.

Зі слів Ришкевича, підрядчики вже приступили до виконання робіт на кількох об'єктах, серед яких дорога Ковель–Чернівці в районі Маяків, яку виконує "Луцькавтодорсервіс", а також згадувана вже дорога Луцьк–Львів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
18.05.2016 09:45
Переглядів603
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг