"На вулиці Лесі Українки знесуть всі кіоски", – луцький мер

На вулиці Лесі Українки в Луцьку залишать тільки літні кафе, а решту споруд демонтують.

У Луцьку затвердили комплексні схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на центральних вулицях міста. Цей проект рішення розглядали 18 травня під час засідання міськвиконкому.

Управління містобудування та архітектури разом із ПП "Архітектурне бюро "Формат" розробили комплексні схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на центральних вулицях міста, а саме: вулиці Винниченка, проспекті Відродження, проспекті Волі, вулиці Лесі Українки, вулиці Гордіюк, вулиці Львівській, проспекті Молоді, проспект Перемоги, проспекті Василя Мойсея, проспекті Президента Грушевського, вулиці Рівненській, проспекті Соборності.

"На вулиці Лесі Українки знесуть усі кіоски. Залишаться тільки літні майданчики", – сказав луцький міський голова Микола Романюк.

Члени виконкому голосували за кожен додаток до проекту рішення (яких було дванадцять) окремо.

Заступник начальника управління містобудування та архітектури Руслан Матвіїв пояснював схему кожного додатку, адже у членів виконкому було чимало запитань – від законності розміщення споруд і до наявності дозвільних документів на той чи інший кіоск.

На схемах кіоски, які були встановлені незаконно і які мають демонтувати, позначили червоним кольором, ті, які мають всі дозвільні документи на встановлення, – зеленим. Жовтим кольором позначені споруди, які будуть демонтовані після закінчення терміну дії паспорту прив'язки.

Член виконкому Олег Бондарук поцікавився, як підприємці, які захочуть встановити МАФ, мають "включатися" у цю схему. Матвіїв зазначив, що схема поширюється на центральні вулиці міста, а на інших вулицях вони можуть їх встановлювати.

"Ця схема і приймається для того щоб обмежити кількість МАФів на центральних вулицях міста", – наголосив Ярослав Матвіїв.

Після тривалого обговорення та із внесенням правок члени виконкому затвердили комплексну схему розміщення тимчасових споруд.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
18.05.2016 14:19
Переглядів608
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг