На Волині створять музей за 250 тисяч

Волинський краєзнавчий музей

Волинська облрада планує виділити 250 тисяч гривень на створення Музею етнографії та народних промислів при Волинському краєзнавчому музеї.

Відповідне рішення було прийнято на постійній комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики 18 травня.

Представник Волинського краєзнавчого музею Микола Півницький зазначив, що все необхідне для отримання коштів зроблено, проте їх вони так і не одержали.

Начальник управління культури Волинської ОДА Валерій Дмитрук заявив, що від редакційно-видавничої робочої групи, яку очолює Півницький, вони не отримали напрацьованих матеріалів станом на 1 березня цього року, коли проводився аудит. Тож рекомендувати виділення коштів не можуть.

Член комісії Анатолій Грицюк запропонував все-таки виділити 250 тисяч гривень, а на наступній комісії заслухати звіт щодо виконаних робіт.

"Ознайомившись з аудитом, у мене виникло багато запитань. Моя пропозиція: виділити на початок 100 тисяч гривень, а після звіту визначитись, чи давати більше", – запропонувала голова комісії Людмила Кирда.

У результаті, більшість членів комісії проголосували за пропозицію Анатолія Грицюка.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
18.05.2016 15:18
Переглядів256
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг