"Освіта без діалогу з бізнесом буде йти в нікуди", – ректор ЛНТУ

Фото: Руслан Пилипчук

Ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук розповів про наміри співпрацювати з провідними підприємствами Волинської області, зокрема з компанією "Kromberg & Shubert".

Про це стало відомо під час круглого столу на тему "Бізнес та освіта: об'єднання зусиль задля підготовки ефективного працівника" у середу, 15 червня.

Петро Савчук розповів, що розробили систему, яка дозволить адаптувати плани підготовки студентів під різні спеціальності, які затребувані на провідних підприємствах Волині.

"Для того, щоб це працювало, ми маємо отримати інформацію, якого типу фахівці вам потрібні. Ми готові створити пілотну робочу групу, яка опрацює отриману інформацію від компаній та підбере спеціальності, на яких ми зможемо готувати фахівців. А ви потім оціните, чи відповідають вимогам ті випускники, яких ми підготували", – сказав ректор.

Він переконаний, що освітяни повинні об'єднатися із бізнесом.

"Освіта без діалогу з бізнесом буде йти в нікуди", – резюмував очільник ЛНТУ.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
15.06.2016 16:53
Переглядів1020
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
00:01
17.06.2016
Надія
Ліпше навели б лад в універі по вертикалі, а то рівень нище плінтуса
останні новини
22-04-2018 21-04-2018 20-04-2018
Вибір редактора

Рейтинг