На КП "Луцькводоканал" внесуть зміни до cтатуту

Через передачу на баланс насосної станції у КП "Луцькводоканал" виникла необхідність змін до cтатуту.

Зміни відбулись у сумі статутного фонду. Про це розповіла начальник юридичного відділу КП "Луцькводоканал" Ганна Мисюк 23 червня на засіданні постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження

Заступник головного інженера КП "Луцькводоканал" Юрій Вега розповів, що після проведеного комплексу із каналізування Вересневого їм передали на баланс насосну станцію. Відповідно, її треба було прийняти на баланс і внести до статутного фонду.

До того ж поки діяв старий статут відбулись певні зміни в законодавстві. Зміни до статуту можливі шляхом викладу його у новій редакції. Відповідно, у статут підприємства внесено зміни у сумі статутного капіталу, а також поміняли між собою розділи 3 та 5 (майно та кошти підприємства).

Голова комісії і депутат Луцькради Андрій Козюра зауважив, що комунальні підприємства, управління і відділи подають частину документів за новим регламентом, а частину за старим.

Депутати підтримали проект рішення.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
23.06.2016 12:20
Переглядів348
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
11-12-2017 10-12-2017 09-12-2017 08-12-2017
Вибір редактора

Рейтинг