У Луцьку проведуть конкурс серед перевізників на маршрут

В маршрут № 33 внесуть зміни і оголосять на нього конкурс.

На численні прохання мешканців вулиць Чорновола та Клима Савура щодо регулярного транспортного сполучення у Луцьку оголосять конкурс на перевезення пасажирів. Про це йдеться в рішені міськвиконкому від 2 липня.

Відтак проектом рішення передбачено.внесення змін у міський автобусний маршрут №33 "Центральний ринок - вул.Єршова", а саме зміна назви на "Центральний ринок - Карпенка-Карого".

"Участь у конкурсі можуть брати міські автобуси категорії М3 класу I з екологічними показниками не нижче Євро-2". - йдеться в рішенні.

Шлях за маршрутом: Глушець, Паркова, Волі, Винниченка, Василя Мойсея, Івана Огієнка, Клима Савура, Задворецька, Рівненська, Відродження, Молоді, Соборності, Карпенка-Карого, Соборності, В'ячеслава Чорновола, Карпенка-Карого, Задворецька, Клима Савура, Івана Огієнка, Василя Мойсея, Винниченка, Словацького, Богдана Хмельницького, Ковельська (місце міжзмінного відстою на вул.Ковельській перед поворотом на вул.Глушець).

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
02.07.2016 17:37
Переглядів813
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-02-2018 19-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг