Чи задоволені лучани роботою ЦНАПу

У середині травня 2016 року Інститут аналітики та адвокації провів опитування про якість роботи Центру надання адміністративних послуг у Луцьку.

Жоден респондент не оцінює роботу ЦНАПу нижче, ніж "задовільно", а більшість вважають її доброю і навіть відмінною. Лучани вважають, що ефективність надання адмінпослуг забезпечує саме електронна форма роботи, – повідомили в Інституті аналітики і адвокації.

Нагадаємо: ще восени 2014 року створили окремий веб-портал адміністративних послуг м. Луцька. Одне з нововведень — дистанційний доступ користувачів до інформації про адміністративні послуги, надавачів та про ЦНАП загалом. Можна завантажувати в електронній формі заяви та інші документи, необхідні для отримання адміністративних послуг, і одержати відповіді на запитання через спеціальну форму.

Дві треті відвідувачів ЦНАПу приходять туди, щоб отримати послугу, і лише третина — за консультацією. Найчастіше хочуть замінити паспорт, зареєструвати підприємницьку діяльність або приватизувати житло. При цьому більшість відвідувачів отримали те, за чим прийшли, за 1 або 2 відвідування, і лише 14% не вирішили своє питання. В основному — через нестачу необхідних документів.

Більшість опитаних відвідувачів ЦНАПу задоволені атмосферою у Луцькому ЦНАПі. Понад 60% вважають працівників привітними та компетентними. Близько половини опитаних задоволені інформативністю стендів, карток послуг і доступністю формулярів.

Ті ж 60% вважають графік — зручним, будівлю — комфортною, а кількість місць для очікування — достатньою. У той же час більше чверті погодилися, що приміщення адаптоване для людей з особливими потребами, а оплату послуг назвали зручною.

В анкетуванні взяли участь 500 лучан, які користувалися послугами місцевого ЦНАПу у день опитування — 12 травня.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
03.07.2016 12:54
Переглядів782
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
25-02-2018 24-02-2018 23-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг