На "Ночі у Луцькому замку" вчили мистецтва каліграфії

Рукописні каліграфічні написи були частиною вистави театру "Гармидер".

Цитати із легенд написані каліграфією спеціально до спектаклю театру "Гармидер". Про це розповів засновник Луцької школи каліграфії Кирило Ткачов 2 липня на фестивалі "Ніч у Луцькому замку".

За словами Кирила Ткачова, цитати, які він каліграфічно виводив на полотні, дали йому самі "гармидерівці", які й запропонували зробити такий спільний проект. Таких цитат було три, оскільки спектакль складався із трьох дій.

Кирило Ткачов досить давно займається мистецтвом каліграфії, хоча все починалось із графічного дизайну й переросло в малювання літер.

"Я давно займаюся каліграфією, а сьогодні на "Ночі у Луцькому замку" у мене є можливість експерементувати й міксувати це з іншими видами мистецтва", –сказав Кирило Ткачов.

Охочих спробувати свої сили у каліграфії виявилось чимало, і кожен виводив літери на папері дуже старанно і якомога красивіше, а три полотна з намальованими Данилом Ткачовим літерами відправились на сцену до акторів з театру "Гармидер".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
03.07.2016 14:51
Переглядів652
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг