Луцьк приєднається до освітнього IT-проекту Technology Nation

Представники фонду BrainBasket заявили про можливість Луцька долучитись до безкоштовного освітнього проекту Technology Nation, який покликаний безкоштовно підготувати 100 000 майбутніх працівників ІТ-сфери.

Нещодавно стало відомо, що учасники фонду BrainBasket ведуть переговори з представниками місцевих ІТ-компаній про старт програми Technology Nation у Луцьку.

Technology Nation — всеукраїнська освітня ініціатива, яка спрямована на підготовку ІТ-спеціалістів за програмами провідних технічних університетів світу. Сама ініціатива заснована фондом BrainBasket та передбачає повністю безкоштовне навчання всіх бажаючих, з метою отримання якісної ІТ-освіти. Навчання за програмою відбуватиметься аудиторно за участі досвідчених менторів з місцевих ВУЗів та ІТ-компаній на базі однієї з бібліотек міста.

Старт підготовки проекту у Луцьку попередньо запланований на 20-ті числа січня. В рамках заходу — зустріч з представниками місцевої влади та Луцьким ІТ-кластером, а також, презентація проекту для широкого загалу. Всі деталі будуть оголошені згодом.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
28.12.2015 20:42
Переглядів449
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-02-2018 21-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг