На міжнародний фольклорний фестиваль у Луцьку хочуть дати більше грошей

Волинська обласна рада планує виділити на фестиваль "Поліське літо з фольклором" чверть мільйона гривень.

Про це стало відомо на засіданні постійної комісії з питань освіти, науки, інформпростору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім'ї, молоді, спорту та туризму Волинської облради 7 липня.

У програмі облради, складеній минулого року, на цей фестиваль передбачили 100 тисяч гривень з обласного бюджету. Ще частину коштів повинна виділити Луцька міська рада.

У проекті рішення про внесення змін, представленому на комісії, запропонували виділити більшу суму коштів з обласного бюджету – 250 тисяч гривень.

Однак начальник управління культури Волинської ОДА Валерій Дмитрук став на бік уже прийнятої програми із сотнею тисяч гривень для фестивалю.

Після деяких роздумів, члени комісії вирішили таки підтримати запропоновані зміни, а далі аналізувати, чи це можливо, чи ні.

"Захід іміджовий для Волині, ви ж знаєте. Родзинка, яку перехватили ми давно і її треба підтримувати", – зазначив голова комісії Петро Савчук.

До слова, інтернаціональний фестиваль "Поліське літо з фольклором" планують провести у Луцьку наприкінці серпня 2016 року.

Зі слів членів комісії, на заході має бути представлено близько півтисячі учасників із дев'яти країн.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
07.07.2016 17:07
Переглядів647
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-05-2018 23-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг