Фінансовий експеримент: дорогу "Луцьк-Львів" відремонтують за митні платежі

У рамках експерименту, що передбачає надходження 50% від перевиконання плану місцевими митницями в Львівській, Волинській, Одеській та Чернівецькій областях, до місцевих бюджетів на ремонт доріг було перераховано 434,6 мільйона гривень за вересень, жовтень та листопад.

Про це розповів на прес-конференції глава Державної фіскальної служби Роман Насіров, - інформує Укрінформ.

"Тільки за листопад ми спрямовуємо з перевиконання майже 184 мільйони гривень, а за вересень, жовтень і листопад загалом буде 434,6 мільйона гривень", - сказав Насіров.

Отож в рамках фінансового експерименту відремонтують автомобільну дорогу загального користування державного значення Львів–Радехів-Луцьк (М-17).

Експеримент діятиме до 1 січня 2017 року. Очікується, що його реалізація сприятиме поліпшенню транспортної інфраструктуру та позитивно вплине на соціально-економічний розвиток прикордонних областей.

Як відомо, 16 вересня 2015 року Кабінет Міністрів України затвердив постанову №726, у якій йдеться про спрямування 50% суми перевиконання загального обсягу надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на територіях Одеської, Волинської, Львівської та Чернівецької областей, до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів. Ці кошти підуть на ремонт об'єктів інфраструктури у зазначених областях.

Нагадаємо, нещодавно депутат Волиньради Роман Микитюк повідомив, що побудувати дорогу "Луцьк – Львів", робота над якою фінансується саме з коштів, отриманих з митних платежів, можна буде до червня 2016 року.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
30.12.2015 13:14
Переглядів347
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-02-2018 19-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг