Комунальні аптеки не хочуть приєднуватися до мережі "Волиньфармпостач"

Аптека № 50

Волинська обласна рада ініціює реорганізацію трьох комунальних аптек Луцька (№ 50, № 133 та № 112) до мережі державного виробничо-торгового підприємства "Волиньфармпостач", мотивуючи це тим, що приєднання поліпшить їхні економічні показники.

Проте завідувач комунальної аптеки № 50 Анатолій Гаврилюк з цим не погоджується. Про це він повідомив на засіданні постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією 13 липня.

Керівник аптеки вважає, що таке приєднання не принесе їм жодного покращення і направлене на знищення колективів аптек і залишення їх без засобів існування. Це при тому, що комунальні аптеки мають високі показники.

"У аптеці № 50 5 700 гривень – середня зарплата. Аптеки рентабельні, прибуткові. Платимо всі податки. Ми працюємо на ринку як самостійні юридичні особи вже 20 років", – каже Гаврилюк.

Він зауважує: якщо середня націнка аптек 20 %, то у них – 16 %. Також на думку Анатолія Гаврилюка, за всі роки їхня аптека "набила" собі клієнтів, яких може втратити через реорганізацію.

Крім того, керівник закладу переконаний, що у разі приєднання вони втратять в оперативності постачання ліків. Кожна аптека окремо, на думку Гаврилюка, більш оперативна у діяльності, ніж велика система.

Також керівник аптеки зауважив, що вони постійно обслуговують чорнобильців, а також мають багато ексклюзивних препаратів.

Депутат Михайло Імберовський висловив думку, що "укрупнення підприємства не дозволить отримати клієнту кращі послуги".

У підсумку голова комісії Анатолій Вітів запропонував провести широку нараду щодо цього питання і вислухати всі аргументи "за" і "проти". Тому запропонував не розглядати це питання на сесії 14 липня.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
13.07.2016 15:15
Переглядів628
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-03-2018 18-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг